• +90 212 437 05 97
  • kocatepeadsp@gmail.com
  • Kocatepe Mah. Kocatepe Cd. No:25/1 Bayrampaşa İstanbul

Küretaj Uygulaması

Kocatepe Dental olarak hastalarımıza diş eti sağlığını koruma ve iyileştirme konusunda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.
 

Diş eti hastalıkları, diş etlerinde kızarıklık, şişlik ve kanama gibi belirtilerle kendini gösterir. Gelişmiş durumlarda diş eti dokusu geri çekilir ve dişlerde sallanma gibi ciddi problemlere yol açabilir. Diş eti hastalıklarının ilerlemesini engellemek ve diş eti dokusunu iyileştirmek için küretaj uygulaması kullanılır.
 

Kocatepe Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğimizde, deneyimli periodontologlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilen küretaj, diş eti çevresindeki zararlı bakterilerin temizlenmesini sağlar. Ayrıca, diş köklerinin pürüzsüz bir yüzeye kavuşmasını ve diş eti dokusunun sağlıklı bir şekilde iyileşmesini destekler.
 

Küretaj uygulaması, diş eti hastalıklarının ilerlemesini durdurmak ve diş eti dokusunu yeniden sağlıklı hale getirmek için önemli bir adımdır. Ayrıca, küretaj, diş eti hastalıklarının diş ve diş eti sağlığına olan olumsuz etkilerini önlemek için düzenli olarak yapılan diş temizliği işlemlerinin bir parçasıdır.

İletişime Geç